Lars Hillersberg blandteknik
2012-10-29
154283
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): Talet, signerad Hillersberg, blandteknik, 19,5x29 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj.
Hanteringsveck