Oljemålning motiv från Dolomiterna
2012-10-27
154249
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLBRICH, Walter (act.1860-1870): tillskriven, Motiv från Dolomiterna, signerad W OLbrich, olja på pannå, 20x31 vm