Stig Borglind etsning
2012-11-02
154242
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORGLIND, Stig (1892-1965), 2 st: Insjö, påskrift "etat I 10 ex" resp "Flora aestiva", 1959 signerad Stig Borglind, etsning och torrnål, 19,5x25 resp 17,5x17 cm, oramade i passpartout