Lars Hillersberg blandteknik
2012-10-28
154241
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): Självporträtt - Ja, fö... faan, signerad och daterad -94, blandteknik på duk, 184x142 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador