Lennart Jirlow färglitografi
2012-11-03
154225
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Trädgårdsmästaren, 1988, signerad L. Jirlow, 57/400, färglitografi, 61x46 cm