Stig Borglind - Zeitler 65, 62
2012-11-02
154192
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORGLIND, Stig (1892-1965), 2 st: Kvarndammen I, 1924, resp Husby kyrka, signerade Stig Borglind, etsning och kopparstick, 16x25 resp 12x17 cm, oramade i passpartout, Z 65 med påskrift "25 ex", felaktigt betitlad Kvarndammen II