Stig Borglind - Zeitler 18
2012-11-02
154182
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORGLIND, Stig (1892-1965): "Falu gruva", signerad och daterad Stig Borglind 1915, litografi 31x42,5, oramad i passpartout