Stig Borglind - Zeitler 42
2012-11-02
154174
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORGLIND, Stig (1892-1965): "Bergspasset II", signerad och daterad Stig Borglind 1921, etsning och torrnål, 32x24,5 cm, oramad i passpartout, senare ded