Stig Borglind - Zeitler 129
2012-11-02
154169
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORGLIND, Stig (1892-1965): "Augusti", 1951, signerad Stig Borglind, etsning och torrnål, 21,5x27 cm