Stig Borglind - Zeitler 82
2012-11-02
154168
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORGLIND, Stig (1892-1965): "Kvarndammen III", motiv från Svärdsjö signerad och daterad Stig Borglind 1928, etsning, kopparstick och torrnål, 28x39 cm