Johan Pettersson oljemålning
2012-10-26
154122
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PETTERSON, Johan (1957): Floden I-IV, 4 samramade målningar, signerade och daterade Johan Pettersson 1999, olja på dukar,75x99 cm