Peter Dahl färglitografi
2012-10-24
154100
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): I afton dans, signerad Peter Dahl -80, 68/250, färglitografi, 56x42 cm, oramad