Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FIGURIN, Bing & Gröndahl, signerad R Gauguin (Jean René Gauguin 1881-1961), i form av fiskar, höjd 25 cm
Zustandsbeschreibung
Lagningar
154084
2012-11-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner