Lars Hillersberg tusch
2012-10-28
154064
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): "Teflonministern tar över", signerad och daterad Hillersberg -96 i blyerts, tusch, 21x23,5 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj. oramad
appersskada i ena hörnet