Roland Svensson färglitografi
2012-10-24
154062
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv med båt, signerad och numrerad Roland S 196/250, färglitografi, 26x30 cm