Stig Borglind - Zeitler 9
2012-11-02
154036
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORGLIND, Stig (1892-1965): "Gamla dalagårdar", Svärdsjö, signerad o daterad Stig Borglind 1915, etsning och torrnål, 19,5x49 cm