Zorn etsning
2012-10-24
154031
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Dans i Gopsmor, 1906, signerad Zorn, etsning, 30x20 cm, Asplund, Litteratur: ZG 197, H&H 205