Zorn etsning
2012-10-24
154030
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Mot strömmen, 1919, signerad Zorn, etsning, 11,5x16,5, Asplund, ZG 288, H&H 289