Charlotte Wahlström olja på duk/papp
2012-11-01
154003
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WAHLSTRÖM, Charlotte (1849-1924): Grönskande landskap, signerad Charlotte Wahlström, olja på duk/på papp, 37x23 cm