Peter Freudenthal serigrafi
2012-10-29
153993
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och daterad Freudenthal 1985, 51/120, färgserigrafi, 70x51 cm
Gulnader