Madeleine Pyk olja
2012-10-29
153957
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Israel", signerad M. Pyk, olja på duk, 35x40 cm