Ralph Rilton oljemålning
2012-10-31
153941
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RILTON, Ralph (1907-2006): "Den rödhårige - Självporträtt I", signerad, utförd 1957, olja på duk, 55x50 cm