Carl Ryd olja
2012-10-23
153766
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RYD, Carl (1883-1958): Landskap, signerad och daterad Carl Ryd -30, olja på pannå, 27x34 cm