Oljemålning
2012-10-23
153696
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Bränning av vinfält, olja på duk, 94x99 cm