Kryddställ kannor vaser i glaserat lergods
2012-10-25
153688
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KRYDDSTÄLL, KANNOR, VASER med hänkel, URNOR, glaserat lergods, 18/1900-tal, höjd 9-22,5 cm
Proveniens: Granberger Collection
Skador