Rune Rockström akvarell
2012-10-23
153662
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROCKSTRÖM, Rune (1898-1983):Gränd i Gamla Stan, signerad och daterad Rune Rockström 1956, akvarell, 26x19 cm