Victor Vasarely linoleumsnistt
2012-10-23
153647
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Imbituba, signerad V. V och numrerad 50/41, linoleumsnitt, 43,5x30,5 cm