Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-10-21
153631
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Porträtt av Gustav V, signerad och daterad Raquet 1915, olja på duk, 50x40 cm