Klubbat för:
15 500 SEK
15 000 SEK
KALLSTENIUS, Gottfrid (1861-1943): Skärgårdslandskap med
tallar, signerad och daterad G. Kallstenius -2?, olja på duk, 94x119 cm
153625
2012-10-21