Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2012-10-21
153608
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV 219/250, färglitografi, 37x44 cm