Johannes Olsson färglitografi
2012-10-30
153544
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLSSON, Johannes (född 1945): Komposition, signerad Johannes O, 155/170, färglitografi, bladstorlek ca 86x59 cm