Lena Linderholm litografi
2012-10-19
153484
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", signerad Lena A Linderholm, numrerad, färglitografi, 73x55 cm, oramad