Nils Rundgren guache
2012-10-20
153468
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RUNDGREN, Nils "Björnjägaren" (1900-tal): 1 par, Naivistiska kompositioner, signerade och daterade Nils Rundgrenn 1970, guache på papper, 35x39 cm