Elis Ryberg färglitografi
2012-10-19
153416
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RYBERG, Elis (1919-1985): Motiv från Vaxholm, signerad Elis Ryberg, färglitografi, 52x43 cm