Lena Linderholm färglitografi
2012-10-19
153405
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Stilleben, signerad Lena A Linderholm, 1/1, färglitografi, 77x56 cm