Philippe de Rougemont olja
2012-10-19
153379
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROUGEMONT, Philippe de (1891-1965): Nakenstudie, signerad Ph de Rougemont, olja på duk, 74x62 cm