Charles Sjöholm oljemålning
2012-10-19
153377
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Caféscen, signerad C Sjöholm, olja på duk, 38x46 cm