Tage Hedqvist oljemålning
2012-10-20
153375
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HEDQVIST, Tage (1909-1997): "Quai Malaquais" Paris, signerad och daterad TH 79, olja på pannå, 27x35 cm