Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
HÖKENSTRÖM, Sven-Arne "Höken" (född 1947): Clown, signerad, olja på duk, 97x97 cm, påskrift atergo "Inspirerad av boken Clowner med Gösta Ekman SR"
153272
2012-10-21