Theo Tobiasse färglitografi
2012-10-30
153239
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): Figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, 63/125, färglitografi, 71x60 cm