Skål i porslin Kina
2012-10-25
153214
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, dekor i emaljfärger, europeisk silverform, höjd 7 cm
Proveniens: Granberger Collection
Skador, lagningar, guld med nötning