Ring i 18 k guld
2012-10-19
153199
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RING, 18 k guld, 1800-tal, ringstorlek ca 18,5 mm, vikt ca 2,5 g
Skador