Vas i stengods Carl-Harry Stålhane för Rörstrand
2012-10-25
153118
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, glaserat stengods, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, signerad R ATELJÉ CHS-e SWEDEN, höjd 24,5 cm
Proveniens: Granberger Collection