Birger Ljungqvist blandteknik
2012-10-18
153064
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUNGQUIST, Birger (1894-1965): "Profil", signerad och daterad 1962, blandteknik, 36x27 cm