Reinhold Ljunggren färglitografi
2012-10-18
153030
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Grindstugorna Tureholm", signerad R Ljunggren, färglitografi, 29x40 cm