Ytterfoder koppar
2012-10-18
153027
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YTTERFODER, 1800-tal, koppar, dekor med lejonmaskaroner, diameter 25 cm
Skador