Reinhold Ljunggren färglitografi
2012-10-18
153020
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Vinterbild, signerad R.Ljunggren, VII/XXX, färglitografi, 37x26 cm