Farell Brickhouse akryl
2012-10-17
152975
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRICKHOUSE, Farell (USA, född 1956): "Brown tower", signerad och daterad a tergo Farell Brickhouse 1982. akryl på papper, 35x28 cm