Olle Nordberg olja
2012-10-17
152955
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): "Brevbäraren", signerad o daterad -61, olja på duk, 51x66 cm