James Herbert Snell, olja på duk
2012-10-21
152896
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SNELL, James Herbert (1861-1935): Landskap med damm, signerad J Herbert Snell, olja på duk, 25x25 cm